Praca,
która ma głębszy sens

Asystent/ka ds. Rekrutacji

Kraków, małopolskieUmowa o pracęTa oferta jest aktualna
Dodaj ofertę do ulubionych Usuń ofertę z ulubionych

Kontakt w sprawie oferty:

  • lubisz rozmawiać przez telefon
  • potrafisz pracować pod presją czasu i wielozadaniowo
  • szukasz pracy na cały etat, od poniedziałku do piątku
  • mile widziana znajomość języka francuskiego lub chęć nauki
  • jesteś pomocny/a, zmotywowany/a i chętny/a do działania
  • jesteś dokładny/a, a terminowość jest Twoją mocną stroną
  • chcesz związać się z fajną firmą na dłużej
  • interesujesz się obszarem rekrutacji i HR

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • pomoc w bieżących zadaniach Zespołu Rekrutacji
  • tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń na portalach pracy
  • wstępna selekcja aplikacji i kontakt z kandydatami
  • przekazywanie informacji dot. warunków wyjazdu i zatrudnienia
  • kompletowanie i wysyłanie dokumentów
  • utrzymywanie przyjacielskich relacji z pracownikami przebywającymi we Francji
  • czynności administracyjno-biurowe na potrzeby Zespołu

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • rozwój w obszarze rekrutacji, HR oraz obsłudze klienta
  • zdobycie doświadczenia zawodowego pod okiem specjalistów
  • kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy
  • ciekawe, różnorodne zadania, niepozwalające się nudzić
  • świetne warunki: lokalizacja biura przy Centrum Bonarka (wygodny dojazd autem z miejscami do parkowania, autobusem lub rowerem), nowoczesne biuro i benefity dodatkowe: opieka medyczna, karta Multisport

Zdanie pracowników jest dla nas ważne.
Zobacz, co myślą o pracy z ATERIMA!

sprawdź opinie